Як мотивувати себе займатися спортом

Більшість з вас, мабуть, багато разів обіцяли собі, що «ось завтра», «з 1 березня», «після свят» піду в спортзал. Дехто навіть пересилює себе і купує абонемент, але в тренажерний зал не потрапляє. Та куди там! «Влом» встати зранку, щоб зробити бодай зарядку.

Як мотивувати себе на заняття спортом?

Справжній успіх в спорті, в житті, на роботі – це ваша ВОЛЯ. Воля перемагати, воля бути кращим, воля завжди бути там, де «драйвово». Жоден спортсмен чи бізнесмен не досяг би результатів, якщо слово «хочу» не замінював би на слово «потрібно»!

Причин мотивувати себе є безліч: від «підтягнути форму до літа», до досягнення певної спортивної мети. Але, головне у занятті спортом – це підготовка себе до втрати певної «зони комфорту». Коли ви йде в зал чи займаєтеся спортом, ви порушуєте звичний для вас графік життя. Тепер ви зменшуєте проведений час біля компа чи за телевізором, або із друзями за вечерею та ще й з бокалом пива. Ваша ціль – це здоров’я та задоволення. Коли від занять спортом (піднімаєте штангу чи робите кардіо) вас переповнює задоволення, -то ви досягли РЕЗУЛЬТАТУ!

Це як адреналін, як наркотик. Сьогодні ви скинули пару кіло, покращили самопочуття, у вас змінився ритм життя, ви стали вільніші, кращі, секс став яскравішим і різноманітним, а завтра вам знову потрібен цей «спортивний адреналін».

Бажання бути завжди в тонусі, відчувати в собі заряд енергії та сил — це і є ключ до того, як змусити себе працювати над собою. Адже спортсмени — це та категорія людей, які всі, без винятку, пишаються тим, що роблять.

Що вас мотивує?

Найкращий мотиватор – це успіхи людей. Людей, які вас оточують, друзів, або відомих знаменитостей. Вони взяли себе в руки і за певний час досягли результату.

Це мотивуючі відео для тренувань. Їх можна безліч знайти в інтернеті.

Але найкращий спосіб мотивації – це прийти до нас у фітнес-клуб.

Головне не зупинятися!

У будь-якого спортсмена, який є професіоналом чи аматором, настає період «ломки». Тобто ти займаєшся, займаєшся, а потім кидаєш. Цей процес треба пережити. Додатково мотивувати себе. Нічого так просто в нашому житті не дається. На цьому етапі важливо просто продовжувати ДІЯТИ! Інколи беріть в зал друга чи подругу або ж кохану половинку. Вони мотивуватимуть вас. І разом завжди веселіше.  Хочеш мати чудовий вигляд, підтягнуті форми, здоровий тонус – гайда в зал!
І пам’ятайте. Перш, ніж когось перемогти, треба перемогти СЕБЕ!

Світлана Неухацька,

Тренер фітнес-клуба M-GYM

0 Вопросы

Вопросы и Ответы

Хотите принять участие в обсуждении?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий