,

7 червня пройшов Відкритий чемпіонат Києва та області з пауерліфтингу

Открытый чемпионат Киева и области по пауэрлифтингуУ Деснянському районі відбувся Відкритий чемпіонат Києва та Київської області з пауерліфтингу. За підтримки голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика 7 червня 2014-го року у Деснянському районі відбувся Відкритий чемпіонат Києва та Київської області з пауерліфтингу.

Змагання проходитили у середній школі № 282 по вулиці Закревського, 65-а. Змагання були організовані — Асоціацією пауерліфтингу України, Центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Деснянського району, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації.

Турнір проводили з метою розвитку та популяризації пауерліфтингу та жиму штанги лежачи; підвищення спортивної майстерності, сприяння його масовому розвитку, пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, формування збірних команд для участі у національних змаганнях та встановлення рекордів України. У турнірі взяли участь понад 130 участників з різних куточків України а саме: Києва, Богуслава, Фастова, Ніжена, Сум, Дніпропетровська, Броварів, Олеська, Кіровограда, Білої Церкви, Переяслав –Хмельницького, Прилук, Чернігова, Бучі, Вишневого, Теребовлі.

Переможці показали наступні результати у своїх вагових категоріях.

Жим лежачи:

I місце – Шовкова Катерина у ваговій категоріі до 58 кг. з результатом 70 кг

I місце – Поворознюк Андрій у ваговій категоріі до 60 кг з результатом 97,5 кг

I місце – Пасюк Тарас у ваговій категоріі до 67,5 кг з результатом 130 кг

I місце – Островський Олександр у ваговій категоріі до 75 кг з результатом 155 кг

I місце – Великодний Іван у ваговій категоріі до 82,5кг з результатом 170 кг

I місце – Бенчук Денис у ваговій категоріі до 90 кг з результатом 200 кг

I місце – Деркач Артур у ваговій категоріі до 100 кг з результатом 200 кг

I місце – Майстер Євген у ваговій категоріі до 100+ кг з результатом 200 кг

Станова тяга:

I місце – Блощаневич Ольга у ваговій категоріі до 58 кг. з результатом 125 кг

I місце – Курочкін Артем у ваговій категоріі до 60 кг з результатом 170 кг

I місце – Самойленко Артем у ваговій категоріі до 67,5 кг з результатом 177,5 кг

I місце – Пасенчик Віталій у ваговій категоріі до 75 кг з результатом 250 кг

I місце – Воробей Дмитро у ваговій категоріі до 82,5кг з результатом 240 кг

I місце – Гетьман Володимир у ваговій категоріі до 90 кг з результатом 250 кг

I місце – Дерябкін Дмитро у ваговій категоріі до 100 кг з результатом 270 кг

I місце – Казьмиренко Валентин у ваговій категоріі до 100+ кг з результатом 230 кг

Пауерліфтинг:

I місце – Блощаневич Ольга у ваговій категоріі до 58 кг. з результатом 125 кг

I місце – Вирнегор Мирослав у ваговій категоріі до 60 кг з результатом 150 кг

I місце – Ковбаса Олександр у ваговій категоріі до 67,5 кг з результатом 177,5 кг

I місце – Янусевич Сергій у ваговій категоріі до 75 кг з результатом 200 кг

I місце – Перебатинський Олексій у ваговій категоріі до 82,5кг з результатом 225 кг

I місце – Кащапов Максим у ваговій категоріі до 90 кг з результатом 230 кг

I місце – Деркач Артур у ваговій категоріі до 100 кг з результатом 265 кг

I місце – Хоменко Юрій у ваговій категоріі до 100+ кг з результатом 285 кг

Переможці та призери були нагородженні Кубками, сертифікатами, медалями, спортивним харчуванням та спортивною екіпіровкою.

Більш докладно читайте та дивіться  тут або тут

0 Вопросы

Вопросы и Ответы

Хотите принять участие в обсуждении?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий